JamHub studio bylo navrženo s cílem dát hudebníkům svobodu jamovat a zkoušet kdykoliv a kdekoliv budou chtít. Když cvičíte s JamHub, pro okolní svět jste skutečně potichu. Sousedé vás neuslyší, rodiče vás neuslyší, policisté vás neuslyší. Ale všichni v kapele jedou naplno.

Vyberte si barevnou sekci a připojte k ní váš nástroj, mikrofon a sluchátka. Každý muzikant si může nastavit svůj vlastní mix všech připojených nástrojů. Budete se slyšet jako nikdy předtím s úžasnou čistotou – už žádné další války o hlasitost – a hraní vaší kapely se bude zlepšovat o to rychleji. JamHub je dostupný, přenosný, se snadným nastavováním. A tak nyní každá kapela může hrát mnohem více a častěji než dříve.

K seznámení s využitím JamHub studia doporučujeme kliknout na demo nahoře a podívat se na video pod tímto textem. 

„Nemohu si tento výrobek vynachválit.“
Tyler, Los Angeles, California 

„Kupte si JamHub a nebudete zklamaní. Dobrá investice pro zkoušení a jamování s ostatními.“
David, Austin, Texas 

„Výrobek k tichému zkoušení je něco, co rodiče a spolubydlící muzikantů ocení... Nicméně skutečná hodnota JamHub studia je ve schopnosti slyšet to, co normálně slyšet nemůžete – každou notu, kterou kdokoliv v kapele zahraje nebo zazpívá.“
Joe Coffey, Premier Guitar, červen 2010

JamHub nehodlá nahradit tradiční zkušebnu – hudebníci vždy budou potřebovat zkoušet s celou svou akustickou soupravou bicích a kytarovými zesilovači, které použijí na koncertě –, ale je to velmi užitečný doplněk a skvělá věc pro jamování.
www.musicradar.com

„Každý rodič teenagera, který hraje v kapele, by si měl JamHub přidat na seznam vánočních dárků úplně nahoru.“
Mike Rivers

„Možnost slyšet všechny ostatní tak čistě byla skvělá. Je to jako byste poslouchali CD, ve kterém živě hrajete.“
Joe Coffey, Premier Guitar, červen 2010


Pro inspiraci a příklady využití JamHub studia můžete shlédnout další videa na kanálu výrobce na serveru YouTube:

YouTube
JamHub